Wycinka drzew Trudnych
- wycinka tradycyjna
- wycinka drzew trudnych
- wycinka z wykorzystaniem podnośników koszykowych
- ścinka sekcyjna z zastosowaniem technik alpinistycznych
Technika pozwala na wycinkę drzew w miejscach o utrudnionym dostępie, gdzie nie można wykorzystać podnośników. Doskonale sprawdza się w parkach, na cmentarzach, przy liniach energetycznych oraz małych ogrodach.
- usuwanie szkód po wichurach, drzew zawieszonych na liniach energetycznych, budynkach oraz połamanych gałęzi
- odkrzaczanie mechaniczne
- rozdrabnianie mechaniczne
Metoda bardzo szybka i tania. Doskonale nadaje się do wykorzystania przy dużych powierzchniach, do rekultywacji, odnawiania zakrzaczonych pół, przygotowania terenu pod nowe inwestycje, mineralizacji pasów przeciw pożarowych, usuwania spalonych młodników, usuwania pozostałości pozrębowych, utrzymania powierzchni pod liniami wysokiego napięcia, utrzymania poboczy dróg, likwidacji upraw choinkowych.
Dużą zaletą tej metody jest możliwość wymieszania biomasy z ziemią na głębokość nawet do 10cm, co dodatkowo użyźnia glebę. Przy wykorzystaniu tej metody nie ma konieczności frezowania pni.
-wycinka drzew pod inwestycje - oferujemy kompleksowe wycinki drzew dla deweloperów firm budowlanych i firm posiadających działkę z drzewami do wycinki , zajmiemy się kompleksowo uzyskaniem zgody od RDOŚ i zaproponujemy najlepszą ofertę łącznie z odkupem drewna od klienta . Zapewniamy krótkie terminy realizacji - to Ty ustalasz czas w jakim ma być wykonana wycinka i Możesz naliczać kary od przekroczonego terminu wycinki
-usługi rębakiem (rozdrabnianie gałęzi) Uzyskany zrębek może zostać wykorzystany do bezpośredniego spalania w piecach, do produkcji kompostu, do celów dekoracyjnych oraz po wtórnym rozdrobnieniu przez młyn bijakowy jako surowiec do produkcji brykietu i peletu.
Rębak Skorpion 160 SD służy do rozdrabniania gałęzi, pni drzew o średnicy do 160 mm.
Skorpion 160 SD jest rębakiem tarczowym z pneumatycznym systemem wyrzutowym na tarczy.
Zrębek wyrzucany jest przez rurę obracaną o 360° w stosunku do podwozia rębaka. Układ tnący stanowi tarcza z 2 nożami tnącymi (obustronnie ostrzonymi) oraz 2 nożami podporowymi. System napędowy stanowi trzy cylindrowy silnik diesla chłodzony cieczą o mocy 38,5 KM zabudowany maską. Zastosowanie 40 litrowego zbiornika paliwa pozwala na kilku godzinną pracę maszyny w terenie. Rębak wyposażony jest w hydrauliczny system napędowy rolek podawania materiału, napędzany z własnej pompy hydraulicznej.